en

STVORENÉ NA LETO.

Originálne BMW príslušenstvo na jar a leto.

Nech je to vaše leto. S originálnym BMW príslušenstvom, letnými kolesami a pneumatikami, službami BMW Service a BMW Charging.

Leto je tu a so slnečným počasím prichádzajú aj nové možnosti spoznávania prírody. Čaká len na to, kým ju objavíte. Vychutnajte si zákruty na ceste, čerstvý vzduch a výhľad na krajinu s originálnym príslušenstvom BMW. Kolesá a pneumatiky BMW zaisťujú optimálny zážitok z jazdy. Spolu so službami BMW Service a BMW Charging vás zavedú v maximálnom bezpečí do vašich letných destinácií. Pretože každú chvíľku v lete si treba naplno užívať bez prerušenia a vychutnať si vaše leto.

ORIGINÁLNE BMW LETNÉ PRÍSLUŠENSTVO A PRODUKTY STAROSTLIVOSTI O VOZIDLO.

„Vždy sme pripravení na slnko.“

Ak si chcete užiť leto, mali by ste sa dobre pripraviť. Naplánujte si cestu a pripravte si dostatok úložného priestoru na vybavenie pre vašu obľúbenú letnú aktivitu. Vychutnajte si našu širokú škálu originálneho BMW príslušenstva pre interiér a exteriér, aby tak vaše BMW bolo perfektne pripravené na leto.


Interiér BMW


BMW držiak tabletu Pro pre systém Travel & Comfort.

BMW držiak tabletu Pro sa upevňuje k voliteľnej výbave systému „Travel & Comfort“ alebo k samostatne dostupnému základnému nosiču. Dá sa flexibilne nastaviť do rôznych polôh, nakloniť a otáčať o 360°. Držiak je vybavený výsuvnou svorkou, ktorá ponúka bezpečné uchytenie pre tablety s bezpečnostným puzdrom BMW od 7 do 13 palcov.


Ochranné puzdro BMW pre 11“ zariadenia Apple iPad Pro pre systém Travel & Comfort.

Ochranné puzdro BMW ponúka optimálnu ochranu pre všetky 11“ zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním a nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Používa sa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (dostupný samostatne). Dá sa upevniť do interiéru vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom zostane v bezpečí aj v prípade nehody.


BMW vešiak na odevy pre systém Travel & Comfort.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka nasúvacej spojke sa dá jednoducho a nárazuvzdorne upevniť na samostatne dostupný základný nosič alebo na voliteľnú výbavu „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.


BMW skladací stolík pre systém Travel & Comfort.

Skladací stolík systému Travel & Comfort, ktorý je vybavený ochranou proti preťaženiu, sa dá jednoducho a nárazuvzdorne pripevniť na samostatne dostupný základný nosič alebo na voliteľnú výbavu systému „Travel & Comfort“ na operadlá predných sedadiel pomocou nasúvacej spojky. Výška a uhol sklonu sa dajú nastaviť a je vybavený aj sklopným držiakom nápojov.


Predné podlahové rohože BMW do každého počasia.

Dokonalo tvarované a odolné podlahové rohože BMW do každého počasia so zvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a nečistotami. Dokonalo tvarované podlahové rohože BMW do každého počasia chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a nečistotami. V čiernej farbe, s nápisom BMW.


Obojstranná rohož do batožinového priestoru BMW s upevňovacími bodmi na batožinu.

Obojstrannú rohož do batožinového priestoru BMW s upevňovacími bodmi na batožinu môžete použiť podľa potreby. Predmety pripevníte na vrchnú stranu s kobercom a nečistoty na prvý pohľad takmer nebude vidieť. Druhá strana rohože je naopak vhodná na prepravu vlhkého a znečisteného nákladu. Ako taká je rohož navrhnutá pre ľahké čistenie vodou.


Puzdro na kľúč BMW Crystal Clarity.

Vysokokvalitné puzdro na kľúč BMW vyrobené z kože napa s ligotavými kryštálmi premení kľúč od vášho BMW na pútavý doplnok. Všetky funkcie kľúča zostávajú ľahko dostupné. Ak potrebujete z akéhokoľvek dôvodu vybrať kľúč, napríklad kvôli výmene batérie, vďaka praktickému upevňovaciemu popruhu je to jednoduché.


Uzamykacie tlačidlo BMW Crystal Clarity.

Uzamykacie tlačidlo Crystal Clarity je dokonalým doplnkom vysokokvalitného interiéru vášho vozidla. Integrovaný kryštál od značky Swarovski je viditeľný aj zvonku vozidla a robí z uzamykacieho tlačidla skutočný pútač. Vysokokvalitný komponent z tmavosivého eloxovaného hliníka sa namontuje v niekoľkých jednoduchých krokoch.


Univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica BMW.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.

Exteriér BMW


BMW strešný box 520 vo farbe Black/Titanium Silver.

Moderný strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má objem 520 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie na každej strane sa postarajú o ochranu pred krádežou.


BMW strešný box 420 vo farbe black/titanium silver.

Moderný BMW strešný box v čiernej farbe s titánovo striebornými bočnými panelmi má úložný objem 420 litrov a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Možnosť otvárania z oboch strán zvyšuje komfort nakladania a trojité centrálne zamykanie na každej strane sa postarajú o ochranu pred krádežou.


BMW LED projektory vo dverách.

Inovatívne BMW LED projektory vo dverách sa automaticky aktivujú pri otvorení dverí a premietajú na zem vedľa vozidla obraz cez vymeniteľné diapozitívy. Na výber je niekoľko motívov, ktoré dokonale osvetlia vstupný priestor v individuálnom štýle.


BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 je ľahký, ale odolný, s nosnosťou až do 60 kg. Pozoruhodne jednoduchá manipulácia a možnosť prepraviť dva klasické alebo elektrické bicykle (s možnosťou rozšírenia pre tri bicykle). Funkcia odklápania kedykoľvek umožňuje jednoduchý prístup do batožinového priestoru.


Rozširujúca súprava na tretí bicykel BMW pre zadný nosič bicyklov Pro 2.0.

Rozširujúca súprava BMW dopĺňa zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre ťažné zariadenie a uľahčuje prepravu tretieho bicykla. Prepravný systém pozostáva z prídavnej lišty na bicykel spolu s oporným ramenom, ktoré spája rámy druhého a tretieho bicykla.

ŠTARTOVACIA SADA BMW NATURAL AIR.

So štartovacou sadou BMW Natural Air si môžete kedykoľvek počas cesty vychutnať príjemnú vôňu v interiéri vozidla. Sada sa skladá z nastaviteľného držiaka vône a vymeniteľnej vonnej tyčinky z osviežujúceho radu vôní Mountain View. Jednoducho pripevnite držiak vône na ventilačnú mriežku vášho vozidla.


Ísť na produkt

ORIGINÁLNE BMW LETNÉ KOLESÁ, PNEUMATIKY A PRÍSLUŠENSTVO.

„Moje kolesá: prispôsobené na leto.“

Presne tak, ako to máte radi: Náš široký sortiment BMW originálnych letných kompletných kolies ponúka exkluzívne dizajnové možnosti vo všetkých veľkostiach. Vaše BMW získa nielen vynikajúce vizuálne vylepšenie, ale aj vyššiu hodnotu pri ďalšom predaji. V závislosti od konkrétnych kolies si dokonca užijete zlepšenie dynamickej reakcie vďaka najmodernejším výrobným procesom, zníženiu hmotnosti a testom bezpečnosti a jazdnej dynamiky špecifickým pre daný model.


Kolesá a pneumatiky BMW


19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey s nápisom M Performance. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL vzadu.


Ísť na produkt


19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor (Night Gold, leštené), kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 vo farbe Bicolor Night Gold, leštené. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL RSC vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL RSC vzadu.


Ísť na produkt


18-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 18-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 7,5J x 18 s rozmerom pneumatík 225/45 R18 95Y vpredu a 8,5J x 18 s rozmerom pneumatík 255/40 R18 99Y vzadu.


Ísť na produkt


21-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 877 M Bicolour (vo farbe Jet Black, leštené), kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 21-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Double-spoke style 877 M vo farbe Bicolour Jet Black uni, leštené. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer disku 8J x 21 s rozmerom pneumatík 245/35 R21 96Y XL.


Ísť na produkt


20-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke 911 M v matnej farbe Jet Black, kompletná sada letných kolies.

Vysoko kvalitné 20-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 911 M v matnej farbe Jet Black. Kompletná sada letných kolies so systémom monitorovania tlaku v pneumatikách, rozmer kolies 9J x 20 s rozmerom pneumatík 255/45 R20 105Y XL vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 285/40 R20 108Y XL vzadu.


Ísť na produkt

BMW príslušentsvo


BMW plávajúci kryt náboja.

BMW plávajúci kryt náboja kolesa pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva v rovine. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky disky kolies BMW z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.


Ísť na produkt


M Performance tašky na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance tašky na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Pevnejšia rukoväť prispeje ku komfortnej preprave kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu si každá pneumatika vždy rýchlo nájde svoje miesto. V športovom M Performance dizajne.


Ísť na produkt


BMW kryty ventilov s logom.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.


Ísť na produkt


BMW kryty ventilov s logom M.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom M.


Ísť na produkt

BMW SERVIS KOLIES/PNEUMATÍK.

Získajte tie správne pneumatiky na ďalšiu cestu. Vymeňte vaše letné pneumatiky a nechajte si skontrolovať a optimalizovať tlak v pneumatikách našimi odborníkmi – s prvotriednym pomerom ceny a výkonu.


Rezervujte si termín on-line hneď teraz

BMW ORIGINÁLNE NABÍJACIE PRÍSLUŠENSTVO.

„Nabití letnými pocitmi: môj výlet.“

Ak chcete byť pripravení na leto, mali by ste byť nielen vybavení príslušenstvom, ale aj plne nabití. Pozrite si naše originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, ktoré dokonale vyhovuje potrebám vášho elektrického vozidla. Takže si môžete vychutnať leto.


BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Čerpacia stanica priamo u vás doma. S permanentne nainštalovaným zariadením BMW Wallbox sa vozidlo BMW nabíja rýchlo, spoľahlivo a pohodlne výkonom až 22 kW. Prístup k zariadeniu BMW Wallbox môžete spravovať aj cez aplikáciu My BMW.


Ísť na produkt

DIELY BMW M PERFORMANCE PRE VAŠU JAR A LETO.

„Môj špeciálny akcent v lete.“

Je to vaše leto a váš čas zažiariť. S dielmi BMW M Performance* dodáte vášmu BMW maximálnu úroveň individuality a skutočného pretekárskeho charakteru. Premeňte teda vaše BMW na kúsok, ktorý bude pútať pozornosť, a urobte si z tohto leta svoje leto – bez kompromisov.

*Nie všetky zobrazené diely vozidla sú dostupné v čase uvedenia na trh. Zobrazená fólia nie je súčasťou programu dielov M Performance.

Predný difúzor

Predný difúzor M Performance, karbónový, ľavý.

Urobte dôrazné vyhlásenie: Predný karbónový difúzor M Performance zvýrazňuje nápadný vzhľad vozidla obzvlášť exkluzívnym spôsobom.


Ísť na produkt

BMW SERVIS.

PLNÝ ROZSAH SERVISU BMW.

Preskúmajte naše ďalšie atraktívne servisné ponuky a nájdite dokonalý servis – pre váš model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre bezstarostný pôžitok z jazdy.


Preskúmajte teraz

BALÍK BMW SERVICE INCLUSIVE.

Ponuky na mieru pre služby dlhodobej údržby za fixnú cenu.


Objavte teraz

BALÍK BMW FIT SERVIS

Atraktívne ponuky pre modely BMW staršie ako päť rokov.

Preskúmajte teraz

Aplikácia My BMW.

Jednoduchý spôsob, ako spravovať termíny údržby a servisu pomocou aplikácie My BMW.

Objavte teraz

BMW SERVIS.

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho servisného partnera BMW. Od balíkov dlhodobých služieb, ako je BMW Service Inclusive, cez atraktívne all-inclusive ceny balíkov BMW Value Service, až po naše bezkontaktné služby alebo originálny motorový olej BMW a mnoho ďalších individuálnych služieb, vždy máme pre vás optimálne riešenie – pre každý model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre množstvo bezstarostných kilometrov, ktoré máte ešte pred sebou.

Dohodnite si stretnutie on-line hneď teraz

MÁME ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY O PNEUMATIKÁCH.

Aký je správny tlak v pneumatikách?

Údaje o tlaku pre schválené rozmery pneumatík nájdete na B stĺpiku po otvorení dverí vodiča.

V závislosti od vozidla a roku výroby sa v BMW používa elektronický štítok tlaku v pneumatikách. Pripevnený štítok tlaku v pneumatikách je doplnený o ďalšiu používateľskú ponuku a zobrazuje sa na centrálnom informačnom displeji (CID).


Kedy a ako často je potrebné kontrolovať tlak v pneumatikách?

Správny tlak v pneumatikách určuje životnosť pneumatík, bezpečnosť jazdy, komfort jazdy a tiež spotrebu paliva. Preto odporúčame kontrolovať tlak v pneumatikách a podľa potreby ho upravovať aspoň dvakrát za mesiac a pred každou dlhou cestou. Mali by ste to robiť aj v prípade, keď je tlak v pneumatikách vášho vozidla monitorovaný elektronicky.

Ak je vaše vozidlo vybavené dojazdovým rezervným kolesom, skontrolujte tlak aj v ňom.

Hodnoty tlaku v pneumatikách sa vzťahujú na studené pneumatiky alebo pneumatiky, ktoré majú rovnakú teplotu ako okolité prostredie.


Aké sú pneumatiky BMW označené hviezdičkou?

Označenie hviezdičkou je známkou schválenia spoločnosťou BMW. Všetky pneumatiky BMW označené hviezdičkou boli testované a vyvinuté v spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík, aby sa zaistilo, že budú v maximálnom súlade s vaším vozidlom BMW a zabezpečia optimálny výkon, pohodlie a bezpečnosť.

Ako nájdem správne pneumatiky pre moje vozidlo?

Pri kúpe kombinácie kolesa a pneumatiky sa obráťte na partnera BMW alebo na predajcu BMW.

Kedy je čas na letné pneumatiky

Správny moment na výmenu zimných a letných pneumatík nastáva pri vonkajšej teplote 7 °C. Pod touto teplotou sú vašou najlepšou voľbou zimné pneumatiky. Nad touto teplotou poskytujú letné pneumatiky najbezpečnejší a najpohodlnejší zážitok z jazdy.

Mám si pneumatiky nechať alebo ich vymeniť?

Priľnavosť a ovládanie vašich pneumatík do veľkej miery závisí od hĺbky ich dezénu. Spoločnosť BMW odporúča hĺbku dezénu 3 mm pre letné a 4 mm pre zimné pneumatiky, aby sa zabezpečil bezpečný a príjemný zážitok z jazdy. Originálne letné pneumatiky BMW s mnohými pozdĺžnymi drážkami, veľkými blokmi dezénu, optimálnou zmesou gumy pre vysoké teploty a primeranou hĺbkou dezénu, sú tou najlepšou voľbou pre vašu jazdu v letných podmienkach na cestách.

Objavte viac

Súbory cookie na doméne regnum-bavaria.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.