en

Vyrazte za slnkom.

OBJAVTE ROZMANITOSŤ ORIGINÁLNEHO
PRÍSLUŠENSTVA A SLUŽIEB BMW.

Teplejšie obdobie je tu a so slnečným počasím prichádzajú aj nové možnosti spoznávania krajiny. Čaká len na vás, kedy ju objavíte. Užite si zákruty na cestách, čerstvý vzduch a výhľad na krajinu s originálnym príslušenstvom BMW. Kolesá a pneumatiky BMW zaisťujú optimálny zážitok z jazdy a spolu so službou BMW servis a BMW nabíjanie vás bezpečne dopravia do cieľa. Pretože každý okamih si treba užívať naplno a bez prerušenia, aby ste z neho mohli urobiť to vaše dobrodružstvo.

ORIGINÁLNE LETNÉ PRÍSLUŠENSTVO BMW.

„Vždy sme pripravení na slnko.“

Ak si chcete užiť leto, mali by ste sa dobre pripraviť. Naplánujte si cestu a pripravte si dostatok úložného priestoru na vybavenie pre vašu obľúbenú letnú aktivitu. Vychutnajte si našu širokú škálu originálneho príslušenstva BMW pre interiér a exteriér, aby tak vaše BMW bolo perfektne pripravené na leto.


Interiér BMW


BMW koberčeky do každého počasia, predné.

Dokonalo rozmerovo pasujúce a odolné BMW koberčeky do každého počasia s vyvýšeným okrajom a elegantným dizajnom chránia predný priestor pre nohy pred vlhkosťou a znečistením. Sú čierne a obsahujú vysoko kvalitnú dekoráciu z nehrdzavejúcej ocele.


Ísť na produkt


Návlek na operadlo BMW v antracitovej/modrej.

Ideálne na cestovanie s deťmi. Návlek má utierateľný povrch s ochranou proti okopaniu a je pripevnený k zadnej strane operadla predného sedadla. S rôznymi uzatvárateľnými vreckami a samostatnou priehradkou na fľašu ponúka veľké množstvo úložného priestoru pre všetky druhy cestovných predmetov. Ľahko sa prenáša a dá sa poskladať.


Ísť na produkt


Ochranné puzdro BMW pre 11-palcové zariadenie Apple iPad Pro™ pre systém Travel & Comfort.

Ochranné puzdro BMW ponúka optimálnu ochranu pre všetky 11“ zariadenia Apple iPad™ Pro. Čierny silikónový kryt spoľahlivo chráni tablet pred poškriabaním a nárazmi a pri použití s ​​pribalenou fóliou displeja chráni tablet aj pred striekajúcou vodou. Ak sa používa spolu s univerzálnym držiakom systému Travel & Comfort (k dispozícii samostatne), je možné pripevniť ho vo vnútri vozidla nastaviteľným a pohodlným spôsobom, pričom v prípade nárazu zostane bezpečný. *k dispozícii aj pre zariadenia 7,9“ Apple iPad mini 4, 10,5“ Apple iPad Pro, 9,7“ Apple iPad Air 1, 9,7“ Apple iPad Air 2, 9,7“ Apple iPad Pro, 9,7“ Samsung Galaxy Tab A, 9,7“ Samsung Galaxy Tab S2.


Ísť na produkt


BMW vešiak na odevy pre Travel & Comfort systém.

BMW vešiak na odevy umožňuje ich zavesenie za zadnou stranou predného operadla. Vďaka zaklikávaciemu spojeniu sa jednoducho a bezpečne pripevňuje k samostatne dostupnému základnému držiaku alebo k doplnkovej výbave „Travel & Comfort“. Vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak) sa dá využiť aj mimo vozidla.


Ísť na produkt


BMW rohož do batožinového priestoru.

Dokonale tvarovaná rohož do batožinového priestoru BMW účinne chráni batožinový priestor pred nečistotami a vlhkosťou. Zvýšený okraj na všetkých stranách a výnimočná kvalita robustného, protišmykového a vodotesného materiálu ponúka optimálnu ochranu. Rohož v čiernej farbe a s elegantným dizajnom dokonale zapadne do interiéru batožinového priestoru. Vložka z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele s logom BMW ešte zvýrazňuje celkový dojem. Tvarovaná rohož podčiarkuje individuálny charakter vozidla a dokonale dopĺňa samostatne dostupné rohože BMW do každého počasia.


Ísť na produkt


Adaptérový kábel BMW pre zariadenia Apple iPhone/iPod™.

Kábel adaptéra s robustnými kovovými konektormi uľahčuje individualizovaný pôžitok z počúvania vo vozidle. Kompatibilné modely Apple iPod™ alebo iPhone™ sa dajú integrovať do vozidla a súčasne nabíjať. Adaptér USB tak umožňuje jednoduché prehrávanie hudby zo zariadení cez reproduktory vozidla. Externé zdroje hudby sa dajú ovládať pomocou ovládača iDrive, multifunkčných tlačidiel na volante alebo rádia.


Ísť na produkt


BMW Advanced Car Eye 3,0.

BMW Advanced Car Eye 3.0 pozostáva z kvalitnej QHD kamery, ktorá monitoruje dianie pred vozidlom aj keď je zaparkované. Ak systém zaznamená vibrácie mimo vozidla, automaticky udalosť uloží, aby zdokumentoval potenciálne nehody alebo (pokusy o) vlámanie.


Ísť na produkt


BMW duálny nabíjací adaptér USB pre typ A a C.

Duálny nabíjací adaptér USB sa jednoducho vloží do zapaľovača cigariet. To umožňuje jednoduché a pohodlné nabíjanie dvoch externých mobilných zariadení súčasne. Vysoký nabíjací prúd maximálne 2 x 3 A s maximálnym výkonom 2 x 18 W umožňuje extrémne rýchle nabíjanie. Prehriatiu bráni integrovaná elektronika. Vďaka technológii nabíjania Power Delivery má port USB typu C rôzne profily, ktoré dokážu so zariadením odkomunikovať možné prúdy a napätia. Táto technológia umožňuje najlepšie možné nabíjanie a zároveň chráni batériu.


Ísť na produkt


Univerzálna bezdrôtová nabíjacia stanica BMW.

Bezdrôtové nabíjanie, kedykoľvek a kdekoľvek: BMW bezdrôtová nabíjacia stanica univerzálna umožňuje komfortné a efektívne nabíjanie smartfónu vo vozidle bez použitia kábla. Mobilný telefón je pritom stabilne a bezpečne uložený. Obzvlášť inteligentné: Integrovaný powerbank sa jednoducho vyberá a umožňuje bezdrôtové nabíjanie aj mimo vozidla.


Ísť na produkt

Exteriér BMW


BMW strešný box 420 Black/Titanium Silver.

Moderný uzamykateľný strešný box BMW v čiernej farbe vytvára dodatočný úložný priestor s objemom 420 litrov. Veľkoryso dimenzovaný strešný box sa dá jednoducho namontovať na strešný nosič a je kompatibilný so všetkými systémami strešných nosičov BMW. Jeho plášť je vyrobený z mimoriadne nárazuvzdorného a UV stabilizovaného ABS plastu. Box sa dá otvárať z oboch strán a na každej strane je vybavený trojitým centrálnym zamykaním, čo uľahčuje nakladanie a chráni ho pred krádežou. Strešný box váži 19 kg a spĺňa náročné bezpečnostné štandardy BMW z hľadiska reakcie na náraz, prevádzkovej bezpečnosti a dlhodobého výkonu.


Ísť na produkt


BMW strešný nosič.

Ideálne na cestovanie s deťmi. Návlek má utierateľný povrch s ochranou proti okopaniu a je pripevnený k zadnej strane operadla predného sedadla. S rôznymi uzatvárateľnými vreckami a samostatnou priehradkou na fľašu ponúka veľké množstvo úložného priestoru pre všetky druhy cestovných predmetov. Ľahko sa prenáša a dá sa poskladať.


Ísť na produkt


BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0.

BMW zadný nosič na bicykle Pro 2.0 bol vyvinutý na bezpečnú prepravu dvoch bicyklov/e-bicyklov na ťažnom zariadení BMW. Tento ľahký, ale robustný oceľovo/hliníkový systém nosiča má maximálnu nosnosť 60 kg a dokáže prepravovať bicykle s rázvorom až 130 cm. Nosič bicyklov je navyše vybavený systémom guľovej hlavice s ovládaním jednou rukou, odnímateľnými opornými ramenami a rohatkovým systémom na zaistenie kolies, ktorý sa veľmi ľahko používa. Funkcia naklonenia zadného nosiča umožňuje kedykoľvek ľahký prístup do batožinového priestoru. Zadný nosič na bicykle Pro 2.0 zároveň spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy a dá sa kompaktne zložiť, keď ho nepoužívate. K dispozícii je aj nástavec nosiča pre tretí bicykel a prepravný vak. Celkovo je nosič bicyklov dokonalým spoločníkom, či už na dovolenku vášho života alebo krátky výlet s BMW.


Ísť na produkt


Rozširujúca súprava na tretí bicykel BMW pre zadný nosič bicyklov Pro 2.0.

Rozširujúca súprava BMW dopĺňa zadný nosič na bicykle Pro 2.0 pre ťažné zariadenie a uľahčuje prepravu tretieho bicykla. Prepravný systém pozostáva z prídavnej lišty na bicykel spolu s oporným ramenom, ktoré spája rámy druhého a tretieho bicykla.


Ísť na produkt

BMW ČISTIČ SKIEL S ORGANICKÝM VÝŤAŽKOM ZO ZÁZVORU.

BMW čistič skiel s organickým výťažkom zo zázvoru je súčasťou udržateľnej rady starostlivosti Pure Care inšpirovanej BMW i. Obsahuje prírodné zložky a účinne odstraňuje aj nepoddajné nečistoty zo sklených povrchov a okien bez zanechania akýchkoľvek stôp.


Ísť na produkt

ORIGINÁLNE LETNÉ KOLESÁ A PNEUMATIKY A PRÍSLUŠENSTVO BMW.

„Moje kolesá: prispôsobené na leto.“

Podľa vášho osobného vkusu: S našou širokou ponukou originálnych dielov BMW získa vaše BMW nielen vizuálnu modernizáciu, ale aj tie najvyššie štandardy kvality. Sú presne prispôsobené vášmu BMW a boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík (napr. Bridgestone, Pirelli a Michelin). V závislosti od bicykla si dokonca môžete vychutnať lepší výkon: Vďaka najnovším výrobným metódam, zníženej hmotnosti a testom bezpečnosti a jazdnej dynamiky špecifickým pre daný model ste vždy na slnečnej strane života.


Kolesá a pneumatiky BMW


20-palcové M disky Star-spoke style 748 M.

Vysoko kvalitné 20-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M. Kompletná letná sada kolies TPMS so zmiešanými pneumatikami run-flat, rozmer kolies 9J x 20 s rozmerom pneumatík 275/45 R20 110Y XL RSC vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 305/40 R20 112Y XL RSC vzadu.


Štítok pneumatiky EÚ


22-palcové disky M Performance Star-spoke style 749 M.

Vysoko kvalitné 22-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Star-spoke style 749 M vo farbe Bicolor Jet Black, leštené s nápisom M Performance a farebným logom M. Kompletná letná sada kolies s TPMS, predné kolesá: 9,5J x 22 s pneumatikami 275/35 R22 104Y XL, zadné kolesá: 10,5J x 22 s pneumatikami 315/30 R22 107Y XL.


Štítok pneumatiky EÚ


21-palcové M disky Y-spoke style 741 M Bicolor.

Vysoko kvalitné 21-palcové disky kolies BMW M z ľahkej zliatiny Y-spoke style 741 M vo farbe Bicolor Night Gold, leštené. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 9,5J x 21 s rozmerom pneumatík 275/40 R21 107Y XL RSC vpredu a 10,5J x 21 s rozmerom pneumatík 315/35 R21 111Y XL RSC vzadu.


Štítok pneumatiky EÚ


19-palcové disky M Performance Y-spoke style 898 M.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies M Performance z ľahkej zliatiny Y-spoke style 898 M vo farbe Frozen Gunmetal Grey s nápisom M Performance. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL vzadu.


Štítok pneumatiky EÚ


18-palcové disky M Performance Double-spoke style 796 M.

Vysoko kvalitné 18-palcové M Performance disky z ľahkej zliatiny Double-spoke style 796 M sú v dizajne Jet Black matnom s farebným logom M. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 7,5J x 18 s rozmerom pneumatík 225/45 R18 95Y RSC vpredu a 8,5J x 18 s rozmerom pneumatík 255/40 R18 99Y RSC vzadu.


Štítok pneumatiky EÚ


19-palcové disky BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 Bicolor Night Gold.

Vysoko kvalitné 19-palcové disky kolies BMW z ľahkej zliatiny Double-spoke style 793 vo farbe Bicolor Night Gold, leštené. Kompletná letná sada kolies s monitorovaním tlaku v pneumatikách a pneumatikami run-flat, rozmer kolies 8J x 19 s rozmerom pneumatík 225/40 R19 93Y XL RSC vpredu a 8,5J x 19 s rozmerom pneumatík 255/35 R19 96Y XL RSC vzadu.


Štítok pneumatiky EÚ

BMW príslušentsvo


BMW plávajúci kryt náboja.

Plávajúci kryt náboja BMW pozostáva z loga BMW, ktoré sa neotáča spolu s kolesom, ale zostáva vo vodorovnej polohe. Kryt náboja kolesa sa dá namontovať na všetky BMW disky kolies z ľahkej zliatiny s rozstupom 112 mm.


Ísť na produkt


BMW krytky ventilov s logom.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. Sada štyroch krytov ventilov. S logom BMW.


Ísť na produkt


BMW krytky ventilov s logom M.

Vysokokvalitné hliníkové kryty ventilov BMW účinne chránia hliníkové ventily systému TPMS pred nečistotami a vlhkosťou. Zároveň vylepšujú vzhľad pneumatiky. S logom M.


Ísť na produkt


M Performance obaly na pneumatiky.

Exkluzívna pretekárska atmosféra v garáži: M Performance tašky na pneumatiky ochránia vodiča aj vozidlo pred nečistotou. Lepšie uchopenie poskytuje pohodlnú prepravu kolies. Vďaka špeciálnemu označeniu sa jednotlivé pneumatiky dajú kedykoľvek rýchlo a jedinečne zosúladiť. Tašky sa jednoducho a rýchlo montujú a sú navrh


Ísť na produkt

BMW SERVIS KOLIES/PNEUMATÍK.

Získajte tie správne pneumatiky na ďalšiu cestu. Vymeňte vaše letné pneumatiky a nechajte si skontrolovať a optimalizovať tlak v pneumatikách našimi odborníkmi – s prvotriednym pomerom ceny a výkonu.


Rezervujte si termín on-line hneď teraz

ORIGINÁLNE NABÍJACIE PRÍSLUŠENSTVO BMW.

„Nabitie letnými pocitmi: môj výlet.“

Ak chcete byť pripravení na leto, mali by ste byť nielen vybavení príslušenstvom, ale aj plne nabití. Pozrite si naše originálne nabíjacie príslušenstvo BMW, ktoré dokonale vyhovuje potrebám vášho elektrického vozidla. Takže si môžete urobiť vaše leto.


BMW nabíjací
kábel 5 m

BMW nabíjací kábel 5 m pre verejné nabíjacie stanice.

BMW nabíjací kábel je dlhý 5 m a umožňuje rýchle a jednoduché nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach, ktoré podporujú režim 3. Elektrické a hybridné vozidlá BMW môžete nabíjať podstatne rýchlejšie ako pomocou dodávaného štandardného nabíjacieho kábla. Vďaka štandardizovanej zástrčke ECE je to možné v celej Európe.


Nájdite ďalšie nabíjacie príslušenstvo

DIELY BMW M PERFORMANCE PRE VAŠU JAR A LETO.

„Môj špeciálny akcent v lete.“

Je to vaše leto a váš čas zažiariť. S dielmi BMW M Performance dodáte vášmu BMW maximálnu úroveň individuality a skutočný pretekársky charakter. Premeňte teda vaše BMW na vozidlo, za ktorým sa budú všetci otáčať, a urobte si z tohto leta vaše leto – bez kompromisov.


Disk z ľahkej
zliatiny

20-palcové M disky z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black.

Vysoko kvalitné 20-palcové M disky kolies z ľahkej zliatiny Star-spoke style 748 M v matnej farbe Jet Black s farebným logom M. Kompletná letná sada kolies TPMS so zmiešanými pneumatikami run-flat, rozmer kolies 9J x 20 s rozmerom pneumatík 275/45 R20 110Y XL RSC vpredu a 10,5J x 20 s rozmerom pneumatík 305/40 R20 112Y XL RSC vzadu.


Ísť na produkt

BMW SERVIS.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Zaregistrujte sa raz. Šetrite dlhodobo. S balíkom BMW Service Inclusive. Užite si veľké úspory s našim servisným balíkom za atraktívny jednorazový poplatok. Náš atraktívny servisný balík zahŕňa všetky originálne služby BMW za jednorazový poplatok a ponúka veľké úspory v porovnaní s individuálne platenými službami.

SLUŽBY BMW TELESERVICE.

So službami BMW Teleservice si užívate maximálnu bezpečnosť a pohodlie, pokiaľ ide o otázky servisu. Od drobnej údržby až po rýchlu pomoc pri nehodách a poruchách – vďaka službám BMW Teleservice a BMW ConnectedDrive nemusíte vyvinúť veľké úsilie, aby ste vždy získali tú správnu podporu v správnom čase. Vaše BMW automaticky rozpozná potrebu a odošle všetky dôležité údaje o vozidle našim špecialistom. Tým zaistí, aby sa vždy urobili tie správne opatrenia.


BMW Teleservices

MY BMW SERVICE.

Služba My BMW Service vám ponúka širokú škálu služieb, ktoré vám uľahčia život. Počnúc on-line rezerváciou termínu v servise, cez prepojenie vášho BMW, najmä s aplikáciou My BMW, až po bezkontaktný príjem do servisu, aby ste sa vyhli čakaniu, a inteligentnú video komunikáciu pre maximálnu transparentnosť servisných prác. Naše ponuky digitálnych služieb sú prispôsobené vašim potrebám a želaniam.


My BMW Service

BALÍK BMW VALUE SERVICE.

Niečo, s čím môžete počítať: BMW Value Service. Či už ide o brzdy, olej alebo mikrofilter, jedna vec je jasná: so službou BMW Value Service sú diely a servisné hodiny zahrnuté v jednej atraktívnej a transparentnej cene. Táto špičková ponuka platí pre všetky modely BMW staršie ako päť rokov – pretože čím staršie je vaše vozidlo, tým sú naše servisné podmienky atraktívnejšie.


BMW SERVICES.

Vy a vaše BMW ste v najlepších možných rukách u vášho servisného partnera BMW. Od balíkov dlhodobých služieb, ako je BMW Service Inclusive, cez atraktívne all inclusive ceny balíkov BMW Value Service, až po naše bezkontaktné služby alebo originálny motorový olej BMW a mnoho ďalších individuálnych služieb, vždy máme pre vás optimálne riešenie – pre každý model BMW, pre vaše individuálne potreby a pre množstvo bezstarostných kilometrov, ktoré máte ešte pred sebou.


Objaviť teraz

MÁME ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY O PNEUMATIKÁCH.

Aký je správny tlak v pneumatikách?

Údaje o tlaku pre schválené rozmery pneumatík nájdete na B stĺpiku po otvorení dverí vodiča.

V závislosti od vozidla a roku výroby sa v BMW používa elektronický štítok tlaku v pneumatikách. Pripevnený štítok tlaku v pneumatikách je doplnený o ďalšiu používateľskú ponuku a zobrazuje sa na centrálnom informačnom displeji (CID).


Kedy a ako často je potrebné kontrolovať tlak v pneumatikách?

Správny tlak v pneumatikách určuje životnosť pneumatík, bezpečnosť jazdy, komfort jazdy a tiež spotrebu paliva. Preto odporúčame kontrolovať tlak v pneumatikách a podľa potreby ho upravovať aspoň dvakrát za mesiac a pred každou dlhou cestou. Mali by ste to robiť aj v prípade, keď je tlak v pneumatikách vášho vozidla monitorovaný elektronicky.

Ak je vaše vozidlo vybavené dojazdovým rezervným kolesom, skontrolujte tlak aj v ňom.

Hodnoty tlaku v pneumatikách sa vzťahujú na studené pneumatiky alebo pneumatiky, ktoré majú rovnakú teplotu ako okolité prostredie.


Aké sú pneumatiky BMW označené hviezdičkou?

Označenie hviezdičkou je známkou schválenia spoločnosťou BMW. Všetky pneumatiky BMW označené hviezdičkou boli testované a vyvinuté v spolupráci s poprednými výrobcami pneumatík, aby sa zaistilo, že budú v maximálnom súlade s vaším vozidlom BMW a zabezpečia optimálny výkon, pohodlie a bezpečnosť.

Ako nájdem správne pneumatiky pre moje vozidlo?

Pri kúpe kombinácie kolesa a pneumatiky sa obráťte na partnera BMW alebo na predajcu BMW.

Kedy je čas na letné pneumatiky

Správny moment na výmenu zimných a letných pneumatík nastáva pri vonkajšej teplote 7 °C. Pod touto teplotou sú vašou najlepšou voľbou zimné pneumatiky. Nad touto teplotou poskytujú letné pneumatiky najbezpečnejší a najpohodlnejší zážitok z jazdy.

Mám si pneumatiky nechať alebo ich vymeniť?

Priľnavosť a ovládanie vašich pneumatík do veľkej miery závisí od hĺbky ich dezénu. Spoločnosť BMW odporúča hĺbku dezénu 3 mm pre letné a 4 mm pre zimné pneumatiky, aby sa zabezpečil bezpečný a príjemný zážitok z jazdy. Originálne letné pneumatiky BMW s mnohými pozdĺžnymi drážkami, veľkými blokmi dezénu, optimálnou zmesou gumy pre vysoké teploty a primeranou hĺbkou dezénu, sú tou najlepšou voľbou pre vašu jazdu v letných podmienkach na cestách.

Objavte viac

Súbory cookie na doméne regnum-bavaria.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.